Minu Maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Minu Maailm

Jah, see ongi MM. Siin on kõik nii, nagu ma heaks arvan. Nii, nagu olen igatsenud. Nii, nagu ma tahan.
 
PealehtPortalLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tutvusus ja reeglid

Go down 
2 posters
AutorTeade
Cennyce

Cennyce


Female Postituste arv : 328
Age : 27
Hüüdnimi : Cennyce, Cenny, Sana
Registration date : 16/05/2008

Tutvusus ja reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Tutvusus ja reeglid   Tutvusus ja reeglid Icon_minitimeTeis Dets 30 2008, 23:47

Tutvusus ja reeglid Numenor
Tähekujuline Numenor onjagatud kuueks "maakonnaks" - Forostar, Orrostar, Andustar, Hyarnustar, Hyarrostar, Mittalmar. Mittalmarist on eraldatud veel väikese osad, Emerie ja Kuningamaa Arandor.
Mereäärses linnas Romennas, Mittalmari ainukeses merepiriga punktis, on sadam.

Rohkem kaardiinfot saate siis ki suudate need kirjad välja lugeda või vaatate raamatust.


Numenoril on kaks rassi. Üks siiski vaid, inimesed. Nad jagunevad kaheks. Üks on Elrose järeltulijad, Numenori valitsejad, kes elavad sadu aastaid vanaks. Rekord kuulub Elrosele enesele, kes elas 500-aastaseks.
Teised, enamus, maarahvas, elavad tavalise pikkusega inimelu, ehk mõni aasta pikem, nt 117-aastaseks.




Reeglid nagu reeglid ikka. Soovitan lugeda "Lõpetamata lugudest" Numenori kohta Wink
Tagasi üles Go down
https://rghs.catsboard.com
Ristor




Postituste arv : 3
Registration date : 14/08/2009

Tutvusus ja reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tutvusus ja reeglid   Tutvusus ja reeglid Icon_minitimeReede Aug 14 2009, 09:07

Kuidas see käib? Ma pole aru saanud veel.
Tagasi üles Go down
 
Tutvusus ja reeglid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tutvustus ja reeglid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Minu Maailm :: Juba väljamõeldud maailmade rollikad :: Numenori Tähesaar-
Hüppa: